Marsela Cibukaj - Therrime dashurie (Kenga Magjike 2019) 🎥 Fifi | Channify

Add More Videos To your Channel

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Stream & Download: https://music.onima.co/TherrimeDashurie Marsela Cibukaj - Therrime dashurie (Kenga Magjike 2019) Music & Arrangement : Adrian Hila Lyrics : Rozana Radi LYRICS: "THERRIME DASHURIE" Te fala une njehere Te fala une sa here E dashur vetja ime , ku po shkon ? E hedhur si monedhe e vogel e pavlere e zbrita friken time ne stacion Do me falesh por do t'jem e fort kete here Do te qaj sapo te mbyllet ajo dere Ref. Me ke dashur apo si ? Cfare me dhe ne jete e di Ca therrime dashurie Isha vetem edhe me ty Me lexo tani ne sy te kam grisur fije fije Ah moj zemer si s'ma dije Me ke dashur apo si Cfare me dhe ne jete e di Ca therrime dashurie Ai troket ne dere Ta hap dhe kete here E dashur vetja ime , mos guxo ! Te hodhi si monedhe nuk qesha asnjehere e zbrita friken time ne stacion #kengamagjike2019 #marselacibukaj #therrimedashurie #onima

More from Channel Fifi...